Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żuk za betonem. Partycypacyjny model zarządzania miastem to pusty slogan

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2019 r. o 20:34 Powrót do artykułu
to i tak teren prywatny i tak byłaby tam zaudowa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie Redaktorze! Idźmy na spacer na Górki... Tobie tez polecam bo Ciebie nie widziałem nigdy na  Górkach. A bywam tam często i zapamiętuję ludzi... Popatrzmy jak to wygląda. Ja byłem tam dzisiaj, byłem wczoraj, byłem tydzień, miesiąc, rok, dwa lata,m trzy lata temu... itd. Oprócz spożywania alkoholu w krzakach i narkotyzowania się młodzieży oraz wyprowadzania piesków na "wysrywkę" od dekad nic się nie zmieniło. Na palcach jednej ręki można policzyć ludzi korzystających z tego nieużytku. Kim jesteś Panie Wiejak? Dla kogo pracujesz na premię?
 Kks, bredzisz. Gdybys był codziennie to byśmy się znali. Cudow nie ma. Gorki znasz ze zdjęć dewelopera co najwyżej. Nie obrażaj innych i nie kłam. Niewiele to zmieni, Lublinian nie oszukasz. Acha, i nie mierz wszystkich swoją miarą. Oprócz Ciebie i kilku kolegów po fachu nikt za poglądy czy pisanie na forach nie dostaje kasy. Macie jakaś fobię. Jesteście na tyle zepsuci, ze w głowach się wam nie mieści, ze ludzie mogą się spiąć i robić dużo we wspólnej sprawie, poświęcając swój cenny czas. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa misiu kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk dobrze zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brudasy z agencji PRowej TBV – kiedys jakos gdzies przy kims wyjdzie jaka robiliscie robote. I wtedy, niespodziewanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to i tak teren prywatny i tak byłaby tam zaudowa !!!
 Taaak. Korty tenisowe. Te akurat nikomu by nie przeszkadzały... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ agresja bije w komentarzach  tzw. "obrońców" Górek Czechowskich. Jakby ich szatan opętał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie lubię developerów to jednak ten artykuł to przesada... Poniżej wszelkich moich standardow, od dawna miałem dwa za gazetę niskich lotów a ten artykuł to tylko potwierdził - przynajmniej znam twarz redaktora naczelnego i wiem kogo omijać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia zapuszczonych Górek ciągnie się latami. Było prezydentów wielu... Mogli się wykazać, a nie zrobili nic w temacie. Żukowi należą się brawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój stary to troll deweloperski. Pół mieszkania za***e ulotkami o niby "parku" najgorsze. Codziennie stary robi objazd po wszystkich forach i pisze "na górkach som śmieci!" albo "my chcemy parku!". Porobił przy tym nieudolnie troll konta i spamuje postami co minutę. Kiedy ktoś napisze staremu, że się nie zna albo wyśmieje jego gówno-konta typu Mirek Zdzisław albo Grażyna Bożena, z których udaje głos ludu, stary potrafi drzeć mordę do monitora albo wy***ić klawiaturę za okno. Kiedyś jak ojciec mnie w***ł to go trolowałem pisząc w jego tematach, że najbardziej na świecie to lubię sobie spacerować boso po murawach kserotermicznych. A w referendum będę na NIE, bo nie jestem głupi, żeby popierać beton. Stary tak się zapienił, że matka nie nadążała robić bigosu na uspokojenie. Jak jest ciepło to stary co weekend za***a ze składanym krzesełkiem na górki czechowskie. Umówił się z takim zbysiem, że zbysio będzie podrzucał śmieci a stary przyjdzie godzinę później, niby je przypadkiem znajdzie, cyknie foty i będzie pisał na forum: "Ho ho ho! patrzcie jakie śmieci tu leżo". Kiedyś zrobiłem ojcu numer i chwilę po tym jak zbysio podrzucił śmieci to zaraz je schowałem. Stary przyszedł cały w skowronkach a tu śmieci nie ma. Najpierw szukał, szukał potem zaczął sapać, stękać a w końcu poszedł obrażony mamrocząc, że nikomu dzisiaj nie można ufać. Od tego czasu stary i zbysio nie rozmawiają ze sobą. Przy jedzeniu zawsze ***i o tych górkach i o tym jak trzeba je "zagospodarować" i za każdym razem się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy. "hurr durr, chcemy bloków!!!" - robi się przy tym cały czerwony, odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać Wielką Encyklopedię Konstrukcji Betonowych żeby się trochę uspokoić. Nie raz widziałem jak nieudolnie porobił trollkonta a potem używał tych trollkont w swoich tematach, dawał sobie lajki i serduszka i sam sobie pisał: "Popieram w 100%! Dość tych kłótni, chcemy parku i bloków!" A potem się z tego cieszył i kazał oglądać mi i starej jak go ludzie chwalą w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow!!!Prawda o górkach zakrzyczana przez ludzi żuka(bo przecież za to biorą pieniądz, a stołka trzeba bronić). Ten człowiek sprzeda wszystko w tym mieście,każdy kawałek za który deweloper zapłaci i będzie miał w nosie co tam powstanie, liczy się kasa najlepiej w kolorze zieleni. A wy dalej głoście że murem za... i sami sobie ten mur budujecie. Sami sobie pogratulujcie i dalej mądrze wybierajcie włodarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym artykule jestem za upublicznieniem oświadczeń majątkowych redaktorów tak jak polityków - wtedy podobne artykuły możnaby poddać wnikliwej ocenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jest chwalony nie tylko przez lublinian. Rozwój naszego miasta widzą ci, którzy po latach przyjeżdżają do Lublina. W końcu się coś dzieje a przeciwników w oczy kole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie Redaktorze! Idźmy na spacer na Górki... Tobie tez polecam bo Ciebie nie widziałem nigdy na  Górkach. A bywam tam często i zapamiętuję ludzi... Popatrzmy jak to wygląda. Ja byłem tam dzisiaj, byłem wczoraj, byłem tydzień, miesiąc, rok, dwa lata,m trzy lata temu... itd. Oprócz spożywania alkoholu w krzakach i narkotyzowania się młodzieży oraz wyprowadzania piesków na "wysrywkę" od dekad nic się nie zmieniło. Na palcach jednej ręki można policzyć ludzi korzystających z tego nieużytku. Kim jesteś Panie Wiejak? Dla kogo pracujesz na premię?
Kks, bredzisz. Gdybys był codziennie to byśmy się znali. Cudow nie ma. Gorki znasz ze zdjęć dewelopera co najwyżej. Nie obrażaj innych i nie kłam. Niewiele to zmieni, Lublinian nie oszukasz. Acha, i nie mierz wszystkich swoją miarą. Oprócz Ciebie i kilku kolegów po fachu nikt za poglądy czy pisanie na forach nie dostaje kasy. Macie jakaś fobię. Jesteście na tyle zepsuci, ze w głowach się wam nie mieści, ze ludzie mogą się spiąć i robić dużo we wspólnej sprawie, poświęcając swój cenny czas.
A kto mówi? Bywam codziennie. O wiele częściej niż Filipowicz z Alarmu Smogowego, który wykorzystuje sprawę Górek do swoich gierek i który, tutaj trzeba wyraźnie podkreślić i napisać wprost KŁAMAŁ, że Górki zostały sprzedane przez Wojsko Polskie deweloperowi Echo Inwestmewnt za prezydentury Bryłowskiego bo odbyło się to za czasów włodarzowania prezydenta PRUSZKOWSKIEGO a miasto miało wówczas prawo pierwokupu tego terenu. My jako wielbiciele Górek bylibysmy teraz w innej sytuacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zawsze inwestycja idzie po myśli dewelopera… A to koparka na budowie spłonie, a to dźwig się popsuje… Albo już prawie ukończony budynek stanie w płomieniach… I koszty inwestycji w górę… A wie ktoś, gdzie mieszka prezes TeBeWała i jego rodzina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno się dziwić, że chce budować, skoro jest developerem. Najistotniejsze, że nam pozytywnym rykoszetem dostanie się park. Mnie to urządza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park jest potrzebny w tej części miasta. Dzisiaj niewiele osób korzysta z tego terenu, bo to najzwyczajniej niebezpieczne. Sama bym tam nie poszła nawet w biały dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ to referendum nie jest olane, spuszczone do kibla czy zmielone w niszczarce. Wynik referendum jest 23 tys przeciw zagospodarowaniu i  246 tys za zagospodarowaniem. Kto chciał wyrazić sprzeciw go wyraził. Reszcie to nie przeszkadza. Dlaczego więc garstka miłośników bałaganu ma terroryzować resztę i wstrzymywać rozwój miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak_pech_to_pech Post już zgłoszony, możesz się już bać... Cyt. "Nie zawsze inwestycja idzie po myśli dewelopera… A to koparka na budowie spłonie, a to dźwig się popsuje… Albo już prawie ukończony budynek stanie w płomieniach… I koszty inwestycji w górę… A wie ktoś, gdzie mieszka prezes TeBeWała i jego rodzina?"
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zawsze inwestycja idzie po myśli dewelopera… A to koparka na budowie spłonie, a to dźwig się popsuje… Albo już prawie ukończony budynek stanie w płomieniach… I koszty inwestycji w górę… A wie ktoś, gdzie mieszka prezes TeBeWała i jego rodzina?
 A wiesz, że nikt w sieci nie jest anonimowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 38

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...